Oferta

Jak wygląda współpraca z nami?

Projektowanie wnętrz jest dla nas drogą do stworzenia wyjątkowych przestrzeni, dostosowanych do potrzeb oraz stylu użytkowników. Wnętrza w których przebywamy na co dzień powinny zapewniać nam komfort oraz przyjemność z samego przebywania w nich.  Staramy się  jak najlepiej sprostać oczekiwaniom wszystkich mieszkańców dlatego każdym zleceniem zajmujemy się w sposób kompleksowy, zaczynając od projektu układu funkcjonalnego poprzez opracowanie stylistyczne i kolorystyczne  koncepcji, kończąc na nadzorze autorskim przy finalnej realizacji inwestycji. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i wnętrz komercyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi etapami naszej pracy.

Inwentaryzacja i wywiad z klientem

Początek współpracy służy zapoznaniu się z oczekiwaniami i potrzebami wszystkich domowników. Ważny jest nie tylko styl życia, ale także pasje i zainteresowania. Na tym etapie wspólnie z klientem poszukujemy inspiracji stylistycznych, które pomogą wyznaczyć kierunek, w jakim podążać będzie realizacja. Każdy ma swoją wymarzoną wizję oraz różne oczekiwania. Niektórym podobają się odważne, ekstrawaganckie rozwiązania, inni kochają prostotę i minimalizm. Na tym etapie skupiamy się na zebraniu wszystkich różnorodnych pomysłów, które przypisujemy do konkretnych rozwiązań funkcjonalnych oraz pomieszczeń na inwestycji. Dzięki temu tworzymy przejrzysty katalog inspiracji który jest bazą do dalszej pracy projektowej. Jeśli to możliwe (budynek stoi a wnętrza posiadają ukończone tynki i wylewki) przeprowadzamy także inwentaryzację na miejscu inwestycji. W przypadkach kiedy nie jest to możliwe pracujemy na dokumentacji architektonicznej dostarczonej przez klienta.

Projekt koncepcyjny

Po pomiarze skupiamy się na przedstawieniu klientowi najlepszego wariantu funkcjonalnego. To jedna z kluczowych części całej inwestycji. Celem jest poprawienie obecnego układu pomieszczeń, który bardzo często nie spełnia w wystarczającym stopniu potrzeb. Wspólnie omawiamy preferencje poszczególnych stref oraz dobieramy elementy wyposażenia które muszą znaleźć się we wnętrzu.  Staramy się dostosować plan do przestrzeni jaką dysponujemy, pamiętając przy tym o zachowaniu zasad ergonomii oraz o wymaganiach mieszkańców.
Równolegle pracujemy nad wizualną estetyką wnętrza szukając indywidualnych pomysłów. Szukamy odpowiednich barw, rozwiązań materiałowych. Podsumowaniem jest stworzenie przez nasz zespół spójnej koncepcji łączącej wszystkie komponenty wnętrza. Tak przygotowany projekt prezentujemy klientom w formie modelu 3D. Przedstawiamy również propozycje konkretnych materiałów oraz wyposażenia. Wspólnie oglądamy zestawienie próbek, by znaleźć najlepsze rozwiązanie do zaprojektowanej koncepcji; przygotowyjemy zestawienia wybranych produktów. Etap kończy się akceptacją koncepcji oraz wyborem pełnego docelowego wyposażenia i materiałów wykończeniowych.

Projekt wykonawczy

W części wykonawczej, bazując na wybranych w etapie koncepcji materiałach i wyposażeniu przygotowujemy dokumentację techniczną. Stanowi ona podstawę do realizacji inwestycji przez ekipę budowalną. Powstają rysunki wytycznych instalacji elektrycznych, oświetleniowych, wodno-kanalizacyjnej oraz oświetleniowych, a także układy posadzek, płytek, okładzin ściennych i sufitów podwieszanych.
Tworzymy plany stolarki meblowej, między innymi kuchni, szaf oraz innych zabudów będących częścią projektu włączając w to projekty detali. Na spotkaniu z klientami dokładnie omawiamy i ustalamy preferowane przez nich wielkości i podziały wnętrz szafek, sposoby otwierania frontów oraz gotowe rozwiązania systemowe przewidziane do realizacji. Omawiamy również wytyczne oświatleniowe i elektryczne, miejsce zapalania lamp, lokalizację gniazd elektrycznych. Końcowym etapem dokuemntacji są rysunki przekrojowe przedstawiające widoki ścian wszystkich pomieszczeń uwzględniające zabudowy meblowe, elementy tapicerowane i inne ważne detale. Sporządzamy szczegółowy kosztorys do opracowywanego projektu.

Relizacja i nadzór autorski

Gwarancją realizacji projektu zgodnie z początkowym zamysłem jest właściwie przeprowadzony nadzór autorski. Dlatego rozpoczynamy etap prac wykończeniowych od wspólnego spotkania z inwestorem oraz ekipą budowlaną na miejscu inwestycji w celu szczegółowego omówienia dokumentacji technicznej. Ustalamy harmonogram prac oraz czuwamy nad przebiegiem składania zamówień tak aby wszystkie potrzebne elementy  znalazły się we właściwym czasie na miejscu budowy. Pozostajemy w stałym kontakcie  z wykonawcami. Współpracujemy z doświadczonymi ekipami oraz firmami specjalistycznymi. Podczas trwania prac budowlanych kontrolujemy na bieżąco jakość wykonania, zgodność z projektem oraz terminowość wszystkich etapów, a także rozwiązujemy wątpliwości i problemy pojawiające się w trakcie realizacji.

Pozostałe usługi

NADZÓR INWESTORSKI

Oferujemy również usługi wykończenia mieszkania „pod klucz”. Tu wraz z klientem po zatwierdzeniu koncepcji, próbek materiałów i kosztorysu, przejmujemy pełną kontrolę nad realizacją – do momentu wprowadzenia się naszych zadowolonych klientów. Jeśli nie masz czasu na dobieranie wszystkich detali, nie chcesz konsultować się z wykonawcami lub inwestycja znajduje się w innym mieście niż Twój adres zamieszkania – możemy zająć się tym wszystkim za Ciebie.

WSPÓŁPRACA ZDALNA

Jeśli nie masz możliwości lub czasu na spotkania, oferujemy współpracę zdalną. Każdy element projektu zostanie udostępniony w specjalnie przygotowanym folderze, a konsultacje i zmiany mogą być ustalane mailowo, telefonicznie lub za pomocą wideokonferencji. Materiały możemy wybrać za Ciebie lub dostarczyć próbki pod Twój adres.

REALIZACJE POZA TRÓJMIASTEM

Nasz główny obszar działania to Trójmiasto i okolice, ale możemy wykonać dla Ciebie projekt w dowolnej lokalizacji w Polsce i za granicą. W tym wypadku oferujemy współpracę zdalną lub wariant z dojazdem na miejsce.

KONSULTACJE PROJEKTOWE

Nie jesteś pewny czy potrzebujesz całego projektu? Potrzebujesz pomocy przy wybranych pomieszczeniach? Możesz umówić się z nami na konsultacje w sprawie wybranej przez siebie części. Projekt realizujemy wtedy na podstawie określonej serii spotkań.

HOME STAGING

Oferujemy pomoc w przygotowaniu inwestycji do sprzedaży bądź wynajmu. Jeśli chcesz podnieść wartość konkretnej nieruchomości zgłoś się po wycenę naszych konsultacji.

Co nas wyróżnia?

Niepowtarzalny projekt

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie – stosujemy rozwiązania dopasowane do realnych potrzeb klienta, które spełaniają założone cele estetyczne oraz funkcjonalne.

Rzetelne wykonanie

Jesteśmy w stanie zapewnić pomoc na każdym etapie inwestycji, a także polecić sprawdzonych wykonawców robót budowlanych, stolarzy, szklarzy, grafików.

Dbałość o detale

Wiemy, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego możesz mieć pewność, że każdy element Twojego projektu zostanie przez nas zaplanowany z najwyższą starannością.

Masz pytania lub chcesz wycenić projekt?

Napisz do nas