Praca projektanta bywa stresująca. Setki decyzji do podjęcia w projekcie, budżety, terminy no i oczywiście w tym wszystkim dyplomacja. A w życiu każdego projektanta wnętrz nadchodzi kiedyś taki moment, w którym ze ściśniętym sercem musi się odnieść do propozycji wyposażenia, przełknąć ślinę i nieśmiało wydusić z siebie: „ekhm, to może być ciężko wkomponować”. Tak więc postanowiłyśmy trochę poluzować krawaty i napisać coś z przymrużeniem oka.  A ponieważ trend jest jaki jest i wszyscy tworzą swoje niepowtarzalne listy najlepszych dodatków do znalezienia w znanych sieciówkach (tzw. „perełki”) my nie możemy być gorsze i również podzielimy się doświadczeniem! A żeby było trochę na przekór, z dumą prezentujemy wybrane przez nas… NIEWYPAŁY * we wnętrzach. Mamy szczerą nadzieję nie urazić niczyich uczuć, ale gdyby taka sytuacja nastąpiła… no cóż, przepraszamy :D

*Mimo wszystko lista nazw i producentów dostępna tylko w naszej edycji edytowalnej ? Zapiszcie się do newslettera ?

WSZYSTKO Z NADRUKIEM

Moda nowa jest by wszystko z nadrukiem było. Tapety z nadrukiem. Koszulki z nadrukiem. Płytki z nadrukiem. Kubki z nadrukiem. No i oczywiście autorskim. A jak nie jest z nadrukiem autorskim, to wersja bazowa już czeka. Wersja dla psiarzy i kociarzy.

niewypały we wnętrzach fotele z nadrukiem
NO NIE BYŁO OFERT KUPNA

Ogłoszenia podpatrzone w archiwum allegro. Jeśli dla Was fotel to za mało, szafa ze spersonalizowaną grafiką dostępna do pary.

niewypały we wnętrzach szafa z nadrukiem
MOTYW PRZEWODNI WE WNĘTRZU

Kochamy motywy przewodnie! Cóż prostszego by stworzyć wyrazistą aranżację? Mimo wszystko każdy projektant powinien wiedzieć kiedy powiedzieć „dość”. My trochę zaszalałyśmy i zaaranżowałyśmy od razu cały pokój!

niewypały we wnętrzach motyw przewodni we wnetrzu
ŁÓŻECZKO DLA DZIEWCZYNKI

Wersja sprzed emancypacji i post-emancypacyjna. Wielką niesprawiedliwość odczuwamy w fakcie, że wersja sprzed emancypacji jest znacznie droższa! (przypadek?)

niewypały we wnętrzach łóżeczko dla dziewczynki pokój dziewczęcy
KLASYKA ODKRYTA NA NOWO

Bardzo lubimy dodatki balansujące pomiędzy dawno minionymi epokami i teraźniejszością. Ten tradycyjny zegar z kukułką w świeżej, plastikowej aranżacji – nie balansuje. Kukułka wyskakuje co godzinę.

niewypały we wnętrzach plastikowy zegar z kukułką blog studio kreatura
KINKIET SOLNY W WERSJI RGB

To dwie nasze ulubione rzeczy w jednej! :P Lampę można zakupić w kilku wersjach kolorystycznych, co jeszcze „podbija” efekt. Do lampy dołączony jest pilot.

niewypały we wnętrzach lampa solna rgb
Z AKCENTEM MARYNISTYCZNYM

Według opisu producenta lampa została stworzona nie tylko z myślą o aranżacjach w stylu marynistycznych. Może stanowić również dekorację pokoju dziecięcego i łazienki. Jak zapewnia sklep „piękny blask żarówki LED wydobywa się przez wycięte otwory”.

niewypały we wnętrzach kinkiety marynistyczne blog zmagania projetkanta
SAME KRĄGŁOŚCI

Różne różności, w różnych formach, w różnych kolorach. Nasze serce skradła wersja z wbudowanym oświetleniem led.

niewypały we wnętrzach obłe stoliki kawowe ławy do salonu
SIŁA TKWI W DETALU

Nawet dobrze zaprojektowane wnętrze nie obejdzie się bez kilku detali dla smaku. No i oczywiście nadal odczuwamy siłę personalizacji! Ceny tym razem nieznane. Jak widać czasem detale to również niewypały we wnętrzach.

niewypały we wnętrzach kolorowe klamki spersonalizowane

Mamy nadzieję, że wytrwaliście z nami do końca – liczymy na Wasze poczucie humoru i na to, że nie zaleje nas fala internetowego hejtu za brak wnętrzarskiej poprawności politycznej:) Wszystkie zamieszczone niewypały we wnętrzach są naszym autorskim wyborem i bardzo przepraszamy producentów, którzy mieli szczęście zagościć na naszej liście. Mamy nadzieję, że następnym razem spotkamy się po tej jasnej stronie mocy:)

A jeśli interesuje Cię z kolei jakie trendy wróciły do łask przeczytaj TEN artykuł.